24-26 лютого 2021

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

карта проїзду

arrow-down Основна програма фестивалю

icon AIR BATTLE 2021

IV-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання

В рамках фестивалю Clima Fest 2021 відбудеться 4-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціонування – Air Conditioning Championship 2021. Це професійний турнір для монтажників кондиціонерів, який буде проходити 3 дні в рамках фестивалю «Clima Fest Ukraine 2021».

Детальніше more-img

icon CLIMA BUS

Програма доставки монтажників з регіонів

«Clima Bus» – це програма організованих автобусів з монтажниками та інших професіоналів галузі з усіх регіонів України. В рамках фестивалю Сlima Fest Ukraine використовується вже напрацьована методика збору та доставки інсталяторів. Планується привезти близько 2500 фахівців із регіонів.

Детальніше more-img

icon PRACTICAL EXHIBITIONS

Практичні майстер-класи – «Profi» презентація

Практичні майстер-класи – це практична участь у виставці і презентація товару на стендах для роботи з професіоналами. Програма будується з практичної демонстрації товарів для монтажників та інсталяторів. Дана програма – це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції.

Детальніше more-img

icon INSTALL CLIMA SHOW

Показові майстер-класи на сцені

Install Clima Show – це сцена на окремій території виставкового павільйону, на якій відбудуться «публічні майстер-класи». Сцена для майстер-класів буде розташована в найбільш відвідуваній зоні. Демонстрація проходить у форматі – «Покажи свій товар»! Дані «публічні майстер-класи» – це демонстрація свого обладнання, щоб усі відвідувачі могли його побачити.

Детальніше more-img

icon TEST ZONE

Комп’ютерне тестування

Test Zone – Комп’ютерне тестування – перевірка кваліфікації фахівців на знання основ обладнання. Test Zone Conditioning 2021 – це професійне тестування за допомогою спеціальної програми на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням з кондиціонування, вентиляції та автоматизації клімату.

Детальніше more-img

icon PRACTICAL WORKSHOPS

Практичні семінари

Практичні семінари – програма, яка складається виключно з практичних семінарів найвідоміших брендів галузі. Семінари проходять в одному місці в  конференц-залі, один за іншим за графіком.
В рамках фестивалю Clima Fest Ukraine 2021 буде реалізована програма практичних семінарів в конференц-залаі виставкового центру.

Детальніше more-img

arrow-down Розважальна програма фестивалю

icon CLIMA FEST PRIZE

Правила розіграшу призів

Для всіх відвідувачів міжнародної виставки/фестивалю Clima Fest Ukraine організатори підготували унікальний сюрприз — розіграш професійних призів для кращих відвідувачів, а також, навчальні тури на заводи до кращих брендів. Щоб прийняти участь у розіграші, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Clima Fest Ukraine та виконати обов’язкові умови правил розіграшу під час проходження фестиваля!

Детальніше more-img

icon RECREATION ZONE

Зал шоу і розваг

Зал відпочинку та розваг – це виділена територія у виставковому павільйоні, яка буде наповнена розвагами (ігрові центри, зони змагань, «фуд-корти», а також сцена для музичних виступів). Зона розваг – це місце для відпочинку, «коли професіонал втомився від роботи і навчання, і у нього є можливість присісти і відпочити»!

Детальніше more-img

arrow-down Спонсори AIR BATTLE 2021

arrow-down Учасники Clima Fest 2021

arrow-down Партнери Install Fest 2021