23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Концепція

«Clima Fest Ukraine 2022»  – це 4-я міжнародна виставка в Україні для професіоналів і фахівців з кондиціювання, охолодження, вентиляції та очищення повітря.

Выставка «Clima Fest Ukraine» – це можливість створити професійний майданчик для великих і відомих виробників обладнання HVAC-ринку з метою максимально ефективно донести до українських фахівців, всю технічну інформацію про обладнання та інновації, а також об’єднати всіх кращих фахівців галузі.

Наше головне завдання – зібрати всіх професіоналів і розвивати ринок «клімату» згідно зі світовими тенденціями. Вся наша програма акцентована на демонстрацію технологій, підвищення рівня навичок персоналу та реалізацію нових підходів у розвитку кліматичного ринку. Орієнтування тільки на професіоналів вже успішно зарекомендувало себе в форматі «Install Fest» на ринку опалення та водопостачання.

Clima Fest – тільки для професіоналів!

НАШІ ІДЕЇ

Зручні дати. Зручні дати проведення – 23 лютого – 25 лютого! Це найпотрібніші дати виставки для кліматичного ринку, так як цей захід проходить перед сезоном, і у багатьох професіоналів по «клімату» є вільний час взяти участь в нашій програмі!

Окреме подія. «Clima Fest Ukraine» – це професійна окрема подія, тільки для професіоналів кліматичного ринку, де всі учасники галузі зможуть щорічно збиратися для презентації новинок, зустрічей з партнерами, демонстрацій обладнання фахівцям і монтажникам і т.д. Така професійна подія потрібна Україні і, як кажуть учасники ринку: «Його не вистачало!» ККД – 99%!

Практична насичена програма. «Clima Fest Ukraine» буде будуватися на методиках організації практичних експозицій для професіоналів. Дана методика успішно зарекомендувала себе в профі-форматі фестивалю «Install Fest» (опалення, водопостачання), де все будується на практиці, презентаціях, змаганнях, семінарах і т.д. Таким чином, інтегруючи подібні методики на «Clima Fest Ukraine», ми даємо хороший імпульс для нових векторів розвитку кліматичного ринку!

Доставка відвідувачів. «Clima Fest Ukraine» – ми розвиваємо концепцію регіональної доставки відвідувачів і професіоналів на «Clima Fest»! Це наша унікальна технологія і ми будемо привозити відвідувачів з регіонів. Ми не чекаємо коли до нас хтось прийде, ми з кожного міста України збираємо фахівців і організованими групами привозимо на фестиваль. Подібним чином ми вже привозили кілька тисяч фахівців на «Install Fest» і тут також будемо везти групи професіоналів із регіонів. Саме на розвитку регіонів ми робимо акцент, так як, регіональні фахівці не завжди можуть відвідувати профільні виставки!

Навчання і розвиток фахівців. «Clima Fest Ukraine» – це майданчик, де щорічно буде проходити професійна підготовка технічних фахівців кліматичного ринку. В останні роки в країні відбувається міграція кваліфікованих фахівців в Європу і в Україні велика нестача фахівців: монтажників, інсталяторів, сервісних інженерів, проектувальників і т.д. Необхідні нові професіонали на українському ринку. Тому «Clima Fest Ukraine» бере на себе функцію підготовки українських фахівців з «клімату» і розвиток молодих фахівців, щоб у всіх регіонах країни працювали кваліфіковані професіонали!