24-26 лютого 2021

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

карта проїзду

AIR BATTLE 2021

4-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання

 В рамках фестивалю Install Fest 2021 відбудеться 4-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання – Air Conditioning Championship 2021.

  Air Conditioning Championship 2021 – це професійний турнір для монтажників кондиціонерів, який буде проходити 3 дні в рамках фестивалю «Clima Fest Ukraine 2021». Це змагання дасть можливість монтажникам кондиціонерів позмагатися один з одним в профільному змаганні, монтуючи обладнання відомих світових брендів на час!

У 2021 році – Чемпіонат України буде побудований на вже практично перевірених правилах монтажу 2018-2020 років, з метою дати можливість багатьом кращим монтажникам України поборотися в турнірі за звання – Кращий монтажник кондиціонерів України 2021-го року!

Також нові правила будуть підготовлені з урахуванням побажань інсталяторів після чемпіонату 2020, а також внесені коригування технічних рішень на підставі обладнання нових виробників, які стали спонсорами турніру 2021.

Ініціатива проведення щорічного чемпіонату для кращих інсталяторів висунута від ГС «Асоціація Інсталяторів Інженерних Систем».

В рамках чемпіонату монтажники кондиціонерів, які захочуть взяти в ньому участь, зможуть змагатися один з одним з монтажу «спліт-систем» на час. Для цього їм необхідно буде подати заявку на фестивалі, пройти відбірковий турнір і взяти участь. Чемпіонат буде проходити 3 дні (24 лютого – 26 лютого 2021) в період роботи виставки – Clima Fest Ukraine. Для чемпіонату відібрано обладнання кращих світових виробників і відправлені запити для змагання партнерам в регіони. Також всі відвідувачі можуть подати заявку на участь в чемпіонаті під час проходження Clima Fest 2021. Це може бути будь-який бажаючий відвідувач, при цьому необхідно пройти відбірне тестування у журі чемпіонату (Тест фахівця з кондиціонерів). Але треба поспішати це зробити, так як кількість місць обмежена.

Товарні групи, які використовуються в чемпіонаті: «Інверторні спліт системи».

У 2021-му році спонсорами Air Conditioning Championship 2021 (Air Battle 2021) будуть найвідоміші світові виробники кондиціонерного обладнання:

Від компаній-спонсорів надається професійний призовий фонд, а також подарунки кожному учаснику, хто потрапить в практичну частину чемпіонату. Призовий фонд для монтажників, які братимуть участь в монтажі обладнання спонсорів 4-го Чемпіонату України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання складе:

1 місце – 1000 євро,
2 місце – 500 євро,
3 місце – 200 євро!

Всі фіналісти з 1-го по 10-е місце – отримають в подарунок фірмовий комбінезон – Сlima Fest Ukraine.

Всі учасники Air Battle 2021 – отримають фірмову символіку учасників чемпіонату – фірмову зимову шапку!

Декілька кращих учасників можуть бути відправлені в поїздки на заводи до Європейського союзу або поїздки на світові виставки у складі групи від АІІС.

Мета даного змагання – визначити щорічну номінацію «Кращий монтажник систем кондиціювання 2021»!

Детальні правила і умови участі в чемпіонаті опубліковані нижче (дивись відео):

.