23-25 февраля 2022

Киев, ВЦ «Акко Интернешнл»
проспект Победы, 40-Б ст. метро «Шулявская»
map-ico

Карта проезда

Замовити оформлення стенду

Оформлення обладнаної площі

Якщо Ваша компанія бере участь в Clima Fest Ukraine з обладнаною виставковою площею і Вам необхідно додатково встановити на Вашому стенді додаткове обладнання, яке не входить в стандартний комплект, Ви можете вибрати зі списку будь-яку додаткову комплектацію, і вона буде змонтована на Вашому стенді.По ссылкам ниже, Вы можете скачать техническую документацию по застройке участника фестиваля и виды стандартной застройки стенда.

Заявки для оформлення виставкових стендів необхідно відправляти на E-mail: a.andriishen@expo-group.biz

Оформлення індивідуального виставкового стенду (необладнана площа)

Організатор виставки Clima Fest Ukraine, «Expo Group International», є професійним конструкторським бюро, яке проектує і будує стенди для своїх учасників за індивідуальними проектами. Працюючи на найбільших міжнародних виставках в Україні та за кордоном, компанія володіє досвідом розробки виставкових стендів будь-якої складності, що дозволяє організувати роботу з корпоративними клієнтами на найвищому рівні.

Якщо Вам необхідно оформити виставковий стенд на необладнаній площі виставки, Ви можете заповнити заявку і відправити Ваші побажання нашим фахівцям, які підготують для Вас індивідуальний проект.

Заявки для оформлення виставкових стендів необхідно відправляти на E-mail: a.andriishen@expo-group.biz

Ще приклади