23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

CLIMA FEST PRIZE

Правила розіграшу призів

Правила розіграшу призів для фахівця з кондиціонерів і вентиляції

Для всіх відвідувачів міжнародної виставки Clima Fest Ukraine 2022 організатор «Expo Group International» підготував унікальні призи – багато професійного інструменту та розіграш різноманітих призів, а також навчальні поїздки на заводи виробників і поїздки на міжнародні світові профільні виставки у складі груп від організаторів.

Для компанії – уже традиція разігрувати призи, спеціально підібрані для професійного використання!

Правила, по яким будуть разіграні призи, розробляються и затверджуються за підтримки «Асоціації інсталяторов інженерних систем».

 Правила участі в розіграші професійних призів!

 Щоб прийняти участь в розіграші, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Clima Fest Ukraine та виконати обов’язкові умови даних правил! До розіграшу запрошуються фахівці, які змогли виконати всі умови правил!

Щоб прийняти участь в розіграші, необхідно:

Обов’язкова програма:

Це тестування на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням по  кондиціювання – Тест фахівця з кондиціювання!

Даний тест буде складатися з 20 випадково згенерованих питань на комп’ютері, на 17 з яких необхідно відповісти правильно. Загальний перелік з 200 питань, які використовуються в тестах, попередньо буде опубліковано за 2 місяці до початку Clima Fest 2022, а також в путівниках фестивалю.

Після невдалої здачі тесту, фахівець може спробувати ще раз, але при цьому стає в кінець черги. Кількість спроб перездачі – необмежена!

Перелік питань надано технічними представниками спонсорів чемпіонату, а також фахівцями «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем».

Після проходження тесту, необхідно ставити позначки на спеціальному аркуші, який видається при реєстрації, і виконати наступні умови:

УВАГА!

Штамп також ставиться:

— за участь в 5-ому Чемпіонаті з монтажу та обслуговуванню систем кондиціювання.

Фахівці, які брали участь в данних змаганнях виконують умови збору відміток в 2 рази менше. Тобто, замість 10 майстер-класів необхідно пройти 5. Також замість 3-х практичних семінарів, необхідно прослухати 2 семінари.

Відмітки на майстер-класах – зелені логотипи брендів.

Відмітки на семінарах – сині логотипи брендів.

Відмітки на змаганнях виставки – червона печатка

ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІХ УМОВ РОЗІГРАШУ!

Необхідно принести квест-лист з відмітками на стійку реєстрації Clima Fest 2022, яка знаходиться на вході виставкового павільйону. Представник організаторів зобов’язаний перевірити правильність постановки позначок. Якщо всі позначки поставлені правильно, учасник заповнює на аркуші контактні дані (ПІБ, місто і контактний телефон) і після цього опускає лист з відмітками в лототрон, який встановлений на стійці реєстрації.

Розіграш призів відбудеться: 25.02.2022 в 16.00 на головній сцені Clima Fest Ukraine!

Шляхом жеребкування буде витягнутий квиток з лототрону, що і визначить учасника Clima Fest Ukraine, який виграє певний профі приз. При цьому не обов’язково знаходитися на місці. Учаснику будуть телефонувати на мобільний телефон зі сцени виставки та погоджувати про передачу подарунка. Звичайні призи будуть різіграні без необхідної присутності переможця і передані в його місто на поштове відділення.

А дорогі призи будуть розігруватися лише серед присутніх в залі відвідувачів. Якщо учасник, чий квиток витягнули відсутній, тоді буде витягуватись наступний квест-лист із лототрона, поки не буде визначено переможця.

Поїздки на заводи виробників та організовані групи за кордон, будуть розігруватися тільки серед учасників чемпіоната – Air Battle 2022. У цьому випадку учасникам розіграша нема необхідності знаходитися в залі, так як переможцю, чий квест-лист витягнули при розіграші – будемо телефонувати зі сцени на номер телефона, який вказано у квест-листі. Якщо після 3 звінків особа не бере слухавку, тоді розіграш проводиться повторно. Також обов’язково, щоб для поїздки у переможця на протязі 2х тижнів був у наявності біометричний закордонний паспорт.

Якщо на протязі 2х тижнів переможці, що виграли поїздки не зможуть надати скан-копії закордонного паспорту. Поїздка, того хто не надасть паспорт – буду анульована.

УВАГА! Якщо позначки на квест-листі будуть не відповідати кольорам, типам логотипів або місцям розташування, учасник буде дискваліфікований, а його квиток анульований!

 Обмеження до участі!

Обмеження за віком – від 18 років. Також в розіграші не можуть брати участь співробітники компаній, які беруть участь у міжнародній виставці – Clima Fest Ukraine 2022.

Тільки відвідувачі! У разі ідентифікації претендента на виграш автомобіля, як співробітника одного з учасників, виграш анулюється, і розіграш проводиться повторно!

Організатори залишають за собою право відсторонити будь-якого з можливих претендентів на участь в розіграші автомобіля, якщо учасник:

– співробітник або представник будь-якої з компаній, що беруть участь у виставці Clima Fest ;

– не є фахівцем з кондиціювання, а займається іншими професіями, які не пов’язані з тематикою виставки;

– перебуває під впливом алкоголю або наркотичних препаратів;

– проявляє неадекватну і зневажливу поведінку по відношенню до інших відвідувачів виставки або персоналу організаторів.