23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

PRACTICAL EXHIBITIONS

Практичні майстер-класи – «Profi» презентація

Практичні майстер-класи – це практична участь у виставці і презентація товару на стендах для роботи з професіоналами. Програма будується з практичної демонстрації товарів для монтажників та інсталяторів.

Дана програма – це стенди найбільших світових виробників з реальними зразками своєї продукції. В рамках нашої виставки він заснований виключно на практичній частині вивчення товару. Ми звертаємо увагу учасників виставки, що для інсталятора необхідно презентувати товари на основі надання їм можливості робити тести зразків на стендах, брати участь в майстер-класах і випробуваннях.

Саме на цьому принципі засновані презентації обладнання на стендах учасників.

Тільки на нашій виставці / фестивалі ми надаємо можливість фахівцеві на кожному стенді протестувати товар учасника: розібрати, змонтувати, протестувати, перевірити на міцність і т.д. У кожного виробника будуть свої ідеї, як практично показати свою продукцію. Можливі ігрові конкурси та змагання.

На кожному стенді учасники зобов’язані організувати свою виставкову зону таким чином, щоб на ній було максимум випробувань зразків продукції та обов’язкову присутність технічних фахівців.

Ми робимо це для того, щоб відвідавши виставку фахівець і професіонал зміг отримати максимум інформації та дізнатися для себе важливі особливості продукції. Це не концепція виставки – це концепція тестів і випробувань на стенді з метою практично вивчити продукцію.

Всього ми пропонуємо 3 види майстер-класів на стендах своїх учасників: