23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

CLIMA BUS

Програма доставки монтажників з регіонів

Програма «Clima Bus» – програма організованих автобусних маршрутів близько 2500 інсталяторів з усіх областей України для участі в програмі виставки.

  «Clima Bus» – це програма організованих автобусів з монтажниками та іншими професіоналами галузі з усіх регіонів України. Ми – автори подібних програм уже 12 років на профільних виставках. В рамках виставки Сlima Fest Ukraine використовується вже напрацьована методика збору та доставки інсталяторів.

1500 фахівців – це організовані групи монтажників, менеджерів та інших профі, які, попередньо зв’язавшись з організаторами, зможуть зібратися в автобусні маршрути зі свого міста від «Асоціації Інсталяторів Інженерних Систем – АІІС».

Близько 1000 фахівців планується привезти за підтримки програми «Регіональні партнери» – в 27-ми найбільших містах України через регіональних дилерів.

Суть програми полягає в наданні можливості регіональним фахівцям разом з організованою групою зі свого міста відвідати будь-який з днів виставки Clima Fest Ukraine.

Програма організована для професіоналів з регіонів, щоб вони могли відвідати виставку, представити своє місто на всіх професійних змаганнях, а також відпочити на  професійній виставці/фестивалі для фахівців з кондиціювання та вентиляції «Clima Fest»!

Автобусні трансфери організовуються через регіональних партнерів Clima Fest Ukraine, а також по “квотами” місць для фахівців, яких запрошують учасники виставки. Даним партнерам надається підтримка і сприяння у відвідуванні заходу, допомогу в організації та вся необхідна інформаційна підтримка, щоб організація поїздки проходила на високому рівні!

Якщо у Вашому місті є наш партнер – звертайтеся до нього з питання поїздки, і Ви гарантовано зможете бути з нами – 23 лютого – 25 лютого 2022 на Сlima Fest Ukraine!

Також із багатьох міст будуть організовані безкоштовні автобуси від організаторів виставки. За тиждень до початку виставки будуть опубліковані графіки таких автобусних маршрутів по містах. Для того, щоб потрапити до автобусу, необхідно подзвонити та забронювати місце.

На виставку можуть приїхати самостійно приватні групи фахівців. Таким групам необхідно обов’язково до 22 лютого 2022 пройти онлайн-реєстрацію на сайті.

З питання усіх прийомів делегацій від партнерів, а також поїздки в автобусі від організаторів Clima Fest Ukraine 2022, необхідно звертатися до куратора поїздок.

Сергій Рог – sergeynrog@gmail.com +380 67 325 31 90

Актуальний розклад безкоштовних трансферів Clima Fest Ukraine 2022 від організаторів буде опубліковано до 11.02.2022.

Чекаємо всіх на Clima Fest Ukraine!