23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

RECREATION ZONE

Зал шоу і розваг

Зона розваг для професіоналів – на території виставки будуть розташовані атракціони, ігрові майданчики та місця відпочинку, зона «фуд-корта» і музична програма виставки!

 Зал відпочинку та розваг – це виділена територія в виставковому павільйоні, яка буде наповнена розвагами (ігрові центри, зони змагань, безліч «фуд-кортів», а також сцена для музичних виступів). Зона розваг – це місце для відпочинку, «коли професіонал втомився від роботи і навчання, і у нього є можливість присісти і відпочити»!

Програма показала себе дуже позитивно на інших наших виставках. Вже доведено, що найкраще засвоюється інформація, якщо робити паузи для відпочинку. Також данна зона буде використана для організації харчування регіональних груп або для інших відвідувачів, щоб організувати час дозвілля в очікуванні потрібних ділових програм!

Ви можете взяти участь в ігрових зонах, відпочити активно або просто посидіти в кафе з келихом пива, обговорюючи з колегами професійні робочі питання, поділитися досвідом з фахівцями з інших міст.

Clima Fest Ukraine 2022 – це не тільки професійні технічні презентації, новинки та продукти 2022 року, це ще і місце розваг для фахівців!