23-25 лютого 2022

Київ, ВЦ «Акко Інтернешнл»
проспект Перемоги, 40-Б ст. метро «Шулявська»
map-ico

Карта проїзду

Призовий фонд

Правила розіграшу укомплектованого авто для професійного інсталятора!

Install Fest Ukraine 2.0

Для всіх відвідувачів Міжнародного фестивалю монтажників і проектантів організатор «Expo Group International» підготував унікальний сюрприз — розіграш комерційного автомобіля FIAT Doblo.

У 2018 році – це не просто автомобіль, це фургон, укомплектований системою індивідуальної обшивки вантажного відділення – спеціально підібраною для професійного інсталятора!

Правила, за якими буде розіграний комерційний автомобіль FIAT Doblo, розробляються й затверджуються за підтримки «Асоціації інсталяторів інженерних систем».

Правила участі в розіграші автомобіля FIAT Doblo!

 Щоби взяти участь у розіграші автомобіля, необхідно обов’язково бути зареєстрованим відвідувачем Install Fest Ukraine 2.0 і виконати обов’язкові умови цих правил! До розіграшу запрошуються професійні інсталятори, які зможуть виконати всі умови правил!

Щоби взяти участь у розіграші, необхідно:

Обов’язкова програма:

Після проходження тесту, необхідно ставити відмітки на спеціальному аркуші, який видається при реєстрації, та виконати наступні умови:

УВАГА!

Штамп також ставиться:

– за участь в 2-му Чемпіонаті інсталяторів з монтажу опалювання та водопостачання

– за участь в 1-му Кубку України з монтажу сантехніки, водопроводу та водоочищення

– за участь в 1-му Чемпіонаті України з монтажу та обслуговування систем вентиляції та кондиціонування

Монтажники, які брали участь у цих змаганнях, виконують умови збору відміток у 2-3 рази менше. Тобто, замість 15 майстер-класів  необхідно пройти 5 шт. Також замість 2-х практичних семінарів, прослухати 1 семінар.

Відмітки на майстер-класах – зелені логотипи брендів.

Відмітки на семінарах – сині логотипи брендів.

Відмітки на змаганнях фестивалю – червона печатка

ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ВСІХ УМОВ РОЗІГРАШУ!

Необхідно принести квест-лист з відмітками на стійку реєстрації Install Fest 2017, яка знаходиться на вході виставкового павільйону. Представник організаторів зобов’язаний перевірити правильність проставлення відміток. Якщо всі відмітки поставлені правильно, учасник заповнює на аркуші контактні дані (ПІБ, місто та контактний телефон) і після цього опускає аркуш з відмітками в лототрон, який встановлено на стійці реєстрації.

Розіграш автомобіля відбудеться: 28.04.2017 о 19.00 на головній сцені Install Fest Ukraine біля виставкового павільйону!

Шляхом жеребкування буде витягнуто квиток із лототрона, що й визначить учасника Install Fest Ukraine, який виграє автомобіль FIAT Doblo. При цьому не обов’язково знаходитися на місці. Учасникові телефонуватимуть на мобільний телефон зі сцени фестивалю. Якщо протягом 3-х спроб на телефонний дзвінок ніхто не відповість, тоді витягуватиметься наступний квест-лист із лототрона, поки не буде визначено переможця.

Протягом 1-го тижня переможець має прибути до автосалону для оформлення авто! Якщо протягом 1-го тижня переможець не зможе прибути за автомобілем, цей автомобіль буде розіграно повторно через інтернет серед усіх квест-листів, які були в лототроні на момент розіграшу.

УВАГА! Якщо відмітки на квест-листі не відповідатимуть кольорам, типам логотипів або місцям розташування, учасника буде дискваліфіковано, а його квиток анульовано!

Обмеження в участі!

Обмеження за віком —  від 18 років.

У розіграші не можуть брати участь співробітники компаній, які беруть участь у міжнародному фестивалі, — Install Fest Ukraine 2018.

Тільки відвідувачі! В разі ідентифікації претендента на виграш автомобіля, як співробітника одного з учасників, виграш анулюється, і розіграш проводиться повторно!

Організатори залишають за собою право усунути будь-кого з можливих претендентів на участь в розіграші автомобіля, якщо учасник:

— є співробітником або представником будь-якої з компаній, що беруть участь у фестивалі Install Fest;

— не є професійним інсталятором, а займається іншими професіями, які не пов’язані з тематикою фестивалю;

— перебував під впливом алкоголю або наркотичних препаратів;

— виявляє неадекватне й нешанобливе ставлення до інших відвідувачів фестивалю або персоналу організаторів.

Отримати електронний квиток